Mama I'm in love with a criminal

4. června 2017 v 0:00 | Já |  Než to s náma půjde ke dnu
Heh.....pod svícnem je největší tma. Jistě. Jsem takový český Dexter.

Mstitel slabých, bojovník za zlomené, obránce hodných. To dává smysl, oddělit špínu od zlatých povrchů. Udělat službu společnosti a ještě si "zašpásovat", geniální. U orgánů činných v trestním řízení se výskyt vlků příliš nepředpokládá.
Ale řekněte, že byste mě chtěli za přítele? Myslím, že jsem dobrý kandidát na přátelství, není-liž pravda? Přátelství totiž beru jako převzetí částečné odpovědnosti za osobu s tím spojenou. Vězte, že nikdy nebudu umět někoho zahrnovat všehynoucí láskou, nebudu se projevovat jakoukoliv starostlivostí. No to neznamená, že o vás nebudu vědět téměř vše. Budu znát vaše nejhorší obavy i vaše sny, o které možná neprojevím zájem, ale opak bude pravdou. Tiše vyslechnu vaše trápení a bolístky, tiše ne proto, že mě to nezajímá, ale proto, že můj emoční genofond je trochu omezený a neví, co se v takové situaci dělá....ale pracuju na tom, kopíruju ostatní, občas se ale netrefím do situace.
Nezavrhujte hned monstra, jako jsem já. Jsme jako psi, věrní a nebezpeční zlému okolí. Jsi-li mým přítelem, objetuji za tebe svobodu i život. Jsi-li mně nebo mému příteli nepřítelem, zahráváš si se svou svobodou a svým životem.
Jsem tedy dobrým člověkem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama