Síla žít

28. června 2017 v 16:44 | Já |  O mně
Jsem idiot, defektní kus, porouchaný stroj bez srdce.

Mám se omlouvat za to, kdo jsem? Ta podivná existence, co je údajně nad námi, mě tak stvořila. Kdyby bylo chtěno, aby byla moje veličkost jiná, pak bude. Moje přání je opravdu velké, aby tomu tak bylo. Ale není.
Jsem šílenec a občas nemám pud sebezáchovy, naopak někdy ho mám až nezdravě velký. Prostě jsem směs všeho možného odpadu, co ta veliká existence posbírala někde u koňťáku a splácala to do kuličky. No a jsem z toho já. Ještě trochu hlouposti a neopatrnosti, egoismu, excentričnosti, sobeckosti, naivity, manipulativnosti, poslušnosti, temného zákoutí, monstrózní touhy podřezávat Ovce a kousek prázdného nic místo srdce. Ne, srdce asi mám, dokazuje to má dětská zamilovanost. A nebo ho nemám a všechno to byly jen představy na vyplnění prázdných míst.
Jsem paskvil společnosti, nestěžuju si, jen je trochu otrava skloubit všechny ty vlastnosti. Být dobrým člověkem s těmi hřejivými přídavnými jmény a zároveň temnou bytostí s neskrotnou touhou po krvavých lázních. Ale jsem to já a asi už konečně přijímám to, že je to nezvratné. Neměnné.
Umím být dobrou a pozornou lidskou bytostí, avšak též krvelačnou bestií. To je můj život, můj dar či prokletí, to je fuk. Prostě to jsem já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama